HAKKIMIZDA

ANASAYFA HAKKIMIZDA

Biz Profesyoneliz...

MNT Sulama, Çevre, Proje, Mühendislik ; alanında 20 yılı aşkın tecrübe ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteyi, titizliği ve işine göstermiş olduğu ciddiyeti şirket prensibi haline getirmeyi hedeflemiş ve her geçen gün daha iyiye gitme yolunda başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Ülkemizde çevreye karşı duyarlılık ciddi önem kazanmış, kaliteli, sağlıklı, yaşanabilir bir çevre bilinci bu alanda gelişme göstermiştir.

Şirketimiz ihtiyacınız olan en iyi hizmet, tasarım ve uygulamalarını profesyonel olarak siz müşterilerimize sunmaktadır. Profesyonel mühendis kadrosu ile özgün sistem tasarım ve projelendirmelerini gerçekleştirmekte olup tecrübeli ekibi ile imalat ve uygulamaları tam zamanında yapmaktadır.

Kendi bünyemizde ithal ettiğimiz ürünlerimizin doğru ve yerinde kullanılması için tasarım, projelendirme, satış, uygulama ve satış sonrası servis çalışmaları uzman ekipleriniz tarafından yapılmakta, projelerinizin ve yatırımınızın olması gereken mükemmel kimliğini en iyi şekilde ifade eden malzeme açısından kalite unsuru göz ardı etmeyen projeler ortaya çıkartmaktadır.

İhtiyaçları doğrultusunda müşterilerine;

  • Göl ve Göletlerin doğal yollarla temizlenmesi için Havalandırıcı Uygulamalarının, Satış, Projelendirme ve Uygulaması,
  • Tam Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri
  • Biyolojik Göletler Projelendirme ve Uygulama Hizmetleri
  • Yüzme Havuzları
  • Proje, Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri
  • Proje yönetimi ve Süpervizörlük hizmetleri
  • Servis ve Satış

hizmetleri ile, kurumsal ve kişisel kimliğinizin en iyi şekilde öne çıkmasını hedefleyen MNT, size üstün ve dürüst hizmet anlayışı ile kaliteli ve sorunsuz ürünler ve çözümler sunmaktan gurur duyacaktır.