Servis

ANA SAYFA Servis

Servis

Çevre düzenlemeye ilişkin bir tasarım çalışmasının başlaması konu ve isteğe bağlıdır. Mevcut durumu belirlemeye yönelik veri toplama, arazi etüdü, çevre analizi ve alanın mevcut bitki ve yapı envanteri çıkartılır. Alan içerisinin ve yakın çevrenin iklim yapısı ile mevcut bina ve yerleşimler araştırılır. Arazide birtakım notlar alınarak, tasarım için gerekli olan mevcut durum-vaziyet planları haritalar, raporlar, hava fotoğrafları vs. gibi veriler toplanır Ayrıca tasarım anında alan hakkında bilgi vermesi açısından alanda fotoğraflarda çekilir.

EN KÜÇÜK DETAYLARA DİKKAT

MNT Sulama,Çevre, Proje, Mühendislik LTD.ŞTİ. olarak biz; Her bahçenin bir karakteri olduğunu ve sadece o bahçeye özel proje yapılması gerektiğini ilke edinerek. Tasarımlarımızdaki bitkilerin gerekli uyumlulukta seçilmesine, ışık ve su ihtiyaçlarına göre bir düzen çerçevesinde yerleştirilmesine önem veririz.

GÜZEL VE KUSURSUZ BAHÇE

Bu sebeplerle MNT Sulama,Çevre, Proje, Mühendislik LTD.ŞTİ sanatsal ve profesyonel dokunuşlarıyla zevklerinizi buluşturarak bahçenize en uygun tasarımı ortaya çıkaracaktır.

Hizmetimizin Temel Avantajları

Çiminizi sulamak, gürlüğünü ve güzelliğini korumak için anahtardır. Sprinkler, çimlerinize maksimum kapsama alanı sağlamak için uzmanlarımız sisteminizi dikkatlice tasarlar. Çimlerinizi korumak için yepyeni bir sulama sistemi arıyorsanız.

  • Güzel bir bahçe ile evinizi genişletin
  • Mülk değerini artırın.
  • Zamanla birlikte gelişen estetik bahçe güzelliği
  • İşinde uzman bir ekip.
  • Uzmanlarımız yıllık eğitim seminerlerine katılıyor